KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14351035
nr 1435 1035
Mauritz Karström
(1962-2005), Sverige
Signerad, "Viva France". Blandteknik, bildmått: 29x23cm, yttermått inklusive ram: 45x38cm
Mauritz Karström, svensk bildkonstnär född 1962, död 2005.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:09:34
24/11 23:00:49
- Klassiska
29 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Mauritz Karström
Läs mer om Mauritz Karström